آیا بریدگی بالای نمایشگر در آیفون SE 2 هم وجود خواهد داشت؟ ظاهراً بله – دیجیاتو – نمایندگی خدمات پس از فروش

موبایل میان رده آیفون SE 2 گرچه یک پرچمدار تمام عیار نخواهد بود، اما انتظارها برای رونمایی از آن کمتر از آیفون X اپل نیست
بریدگی بالای نمایشگر آیفون SE 2 اپل

موبایل میان رده آیفون SE 2 گرچه یک پرچمدار تمام عیار نخواهد بود، اما انتظارها برای رونمایی از آن کمتر از آیفون X اپل نیست. به خصوص که حالا مدرکی داریم که نشان می دهد احتمالاً این موبایل نیز مجهز به بریدگی بالای نمایشگر خواهد بود.

ضمناً نباید فراموش کنیم که احتمال بهره مندی آیفون SE 2 از سامانه تشخیص چهره Face ID نزدیک به صفر است. با این حال در این صورت نحوه باز کردن قفل نمایشگر از چه طریقی خواهد بود؟ آیا می بایست انتظار بازگشت دوباره دکمه هوم را به یکی از آیفون های جدید اپل داشته باشیم؟ این سوالی است که احتمالاً می بایست تا آغاز رویداد توسعه دهندگان اپل در هفته آینده منتظر پاسخ آن بمانیم.

سند این ادعا تصویر تازه ای است که توسط یکی از افشاکننده های مشهور و از یک محافظ نمایشگر موبایل منتشر شده. محافظی که ادعا شده متعلق به آیفون 2 SE است. در تصویر به خوبی محل تعبیه شکاف بالای نمایشگر و مشابهت این محافظ به گارد نمایشگر آیفون X (نمونه بزرگتر) به تصویر کشیده شده و نشان می دهد که این موبایل قرار نیست تنها یک به روز رسانی سخت افزاری برای محصول نسل قبل خود باشد.

البته این ادعا که کوچکترین موبایل تولیدی اپل به چنین قابلیتی مجهز خواهد شد چندان هم تازه نیست، اما این نخستین سند تصویری در این خصوص به حساب می آید. نکته جالب در این میان ابعاد کوچکتر بریدگی بالای نمایشگر نسبت به آیفون X است که با توجه به ابعاد کوچکتر نمایشگر موبایل مورد بحث کاملاً منطقی و ضروری به نظر می رسد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *